Direktorius Albinas Čėpla

Per septynerius bendradarbiavimo su „ProBaltic Consulting“ metus buvome nuolat informuojami apie mums prieinamas finansavimo galimybes. Prie sėkmingos įmonės plėtros užsienio rinkose sėkmingai prisidėjo septyni kartu su „ProBaltic“ rengti įgyvendinti projektai, kurių vertė viršija 15 mln. eur. „ProBaltic“ komanda greitai ir efektyviai išsprendė visus su projekto finansavimu susijusius klausimus.

Direktorius Albinas Čėpla/ UAB "AMALVA"
Asta Naudžiūnienė

UAB "ProBaltic Consulting" profesionalių ir atsakingų specialistų komanda, visada atsižvelgianti į užsakovo pageidavimus, pasirengusi visokeriopai pagelbėti ir konsultuoti, laiku ir kokybiškai atliekanti darbus bei patikimai atstovaujanti užsakovo interesams. Esame patenkinti įmonės parengtais projektais ir rekomenduotume ją kaip partnerį rengiant investicijų projektus.

Asta Naudžiūnienė/ Kauno apskrities viešoji biblioteka

Naujienos ir pranešimai

Versli Lietuva kviečia Jauną verslą gauti “Verslo konsultantų tinklo” konsultacijas

Šiuo projektu siekiama, kad konsultuojami jauni verslininkai galėtų greičiau ir efektyviau išspręsti kylančius sunkumus, padidinti verslo efektyvumą, tvariai plėsti verslą.

Pradedančioms įmonėms, vykdančioms veiklą iki 1-ų metų, bus kompensuojama iki 100 proc. patirtų išlaidų, nuo 1 iki 3 metų – iki 85 proc., o veikiančioms nuo 3 iki 5 metų – 50 proc.

Sužinokite daugiau

INVEGA paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Dalinis palūkanų kompensavimas pramonės įmonėms efektyvumui didinti“

Įgyvendinant šią priemonę siekiama prisidėti prie energijos vartojimo efektyvumo pramonės įmonėse didinimo. Priemonei įgyvendinti skirta 4 344 300 Eur ERPF lėšų

Sužinokite daugiau