Rinkos tyrimų ir eksporto strategijos parengimas įmonei, gaminančiai inžinierinę įrangą

UAB „ProBaltic Consulting“ savo įmonei klientei, veikiančiai inžinierinės įrangos gamybos srityje, siekiant prisitaikyti prie aštrios konkurencijos sąlygų ir išplėsti savo veiklos geografiją į Rusijos, Kazachstano, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, D. Britanijos bei Ispanijos rinkas, atliko išsamų šių rinkų tyrimą bei parengė įmonės eksporto į šias šalis strategiją.

Skaityti plačiau

Šilutės rajono smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos 2008-2010 m. parengimas

UAB „ProBaltic Consulting“ Šilutės rajono savivaldybės užsakymu parengė Šilutės rajono smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programą 2008–2010 m., kurioje atlikta rajono ekonominės aplinkos, demografinės padėties bei darbo rinkos situacijos analizė ir, atsižvelgiant į šios analizės rezultatus, pasiūlytos rekomendacijos smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai Šilutės rajone.

Skaityti plačiau

Galimybių studija dėl „MEMS fab“ (švaros kambario) plėtros

Panevėžio mechatronikos centras pasamdė „ProBaltic Consulting“ kaip rangovą, o „VDI/VDE Innovation + Technik GmbH“ iš Vokietijos – kaip subrangovą, siekiant įvertinti „Mems Fab“ (CleanRoom [švaros kambariai]), esamą infrastruktūrą ir įvairius jos tolesnės plėtros scenarijus, atspindinčius rinkos poreikius. 

Skaityti plačiau