Muziejų ir mokyklų bendradarbiavimo ateities įžvalgos rengimo atvejis

Lietuvos muziejų asociacijos užsakymu 2014 m. UAB “ProBaltic Consulting” organizavo ir vedė strateginio planavimo mokymus bei ateities scenarijų kūrimo seminarus projekto „Muziejus – mokykla – moksleivis. Muziejų ir bendrojo lavinimo mokyklų nacionalinis partnerystės tinklas“ dalyviams bei parengė Lietuvos muziejų ir mokyklų bendradarbiavimo tinklo plėtros galimybių įžvalgą bei strategiją iki 2025 m.

Skaityti plačiau

Lietuvos mokslo ir studijų įžvalga 2030 m.

Kaip konsorciumo partnerė, glaudžiai dirbome su Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centru tam, kad parengtume ir įgyvendintume įžvalgos metodiką, siekiant planuoti Lietuvos mokslo ir studijų viziją 2030 m. Kartu mes pritaikėme daugybę įžvalgos metodų, įtraukdami daugiau nei 600 ekspertų, todėl buvo parengta ir patvirtinta svarbiausia Lietuvos mokslo ir studijų vizija 2030 m. 

Skaityti plačiau

Fotoelektros pramonės klasteris Lietuvoje 2025 m.

Pagrindinis fotoelektros sektoriaus (toliau vadinamo FE) įžvalgos tikslas – pasiūlyti strategines rekomendacijas FE sektoriaus plėtrai Lietuvoje, atsižvelgiant į įvairius perspektyvius ateities aplinkos scenarijus. FE sektoriaus Lietuvoje ateities scenarijų kūrimo metodika 2025 metams iš esmės buvo pagrįsta tiriamuoju, kokybiniu metodu.  

Skaityti plačiau